Haberler Şirketler TCDD'ye Ordulu müdür TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın görevden alındı. Apaydın'ın yerine vekaleten Ali İhsan Uygun atandı. Haberler Ekonomi Diğer Trabzon kentini ileriye taşıyacağız Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu,şehrin geleceği adına önemli projelerle ilgili bilgi verdi. Haberler Ekonomi Diğer Güler;''Ordu ekonomisi değişecek'' AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler, yapımında sona gelinen Ordu Çevre Yolu’ndaki çalışmaları yerinde inceledi. Haberler Sektörler Tarım Üreticiler dikkat! Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nce ‘Tohum, Fide ve Fidan Alırken Üreticilerin Dikkat Etmesi Gereken Noktalar’ konusunda aşağıdaki bilgilendirme yapıldı. Haberler Sektörler Gıda TKDK yatırım ve kaynaklara destek sağlayacak Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 16 Şubat 2019 tarihinde IPARD II Programı Beşinci Başvuru Çağrı İlanını yayınladı. Haberler Ekonomi Diğer Üniversiteler bilgi ve birikim üretiyor Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile  Karadeniz Teknik Üniversitesi işbirliğinde, Kamu –Üniversite ve Sanayi işbirliği (KÜSİ) Çalışma Grubu 12. Koordinasyon Toplantısı Trabzon’da yapıldı. Haberler Bölgesel Samsun Türkiye toprakları dünya için önemli Samsun Valisi Osman Kaymak, ‘Meyve Bahçeleri ve Tarım Alanları İçin Geliştirilen Japon Teknolojilerinin Karadeniz Bölgesi’ndeki Üreticilere Tarımsal Örgütler Aracılığıyla Yayılması’ adlı JICA projesinin kapanış törenine katıldı. Haberler Bölgesel Ordu Ünye OSB'ye 5 milyon liralık kamu bedeli! Ünye Organize Sanayi Bölgesi’nin kamulaştırma bedeli sorunu çözüldü.
1 2 3 4 5 6 7 8
Köşe Yazarlarımız
Gündemden Haberler

TCDD'ye Ordulu müdür

TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın görevden alındı. Apaydın'ın yerine vekaleten Ali İhsan Uygun atandı.

Haberin Devamını Oku

Trabzon kentini ileriye taşıyacağız

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu,şehrin geleceği adına önemli projelerle ilgili bilgi verdi.

Haberin Devamını Oku

Güler;''Ordu ekonomisi değişecek''

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler, yapımında sona gelinen Ordu Çevre Yolu’ndaki çalışmaları yerinde inceledi.

Haberin Devamını Oku

Üreticiler dikkat!

Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nce ‘Tohum, Fide ve Fidan Alırken Üreticilerin Dikkat Etmesi Gereken Noktalar’ konusunda aşağıdaki bilgilendirme yapıldı.

Haberin Devamını Oku

TKDK yatırım ve kaynaklara destek sağlayacak

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, 16 Şubat 2019 tarihinde IPARD II Programı Beşinci Başvuru Çağrı İlanını yayınladı.

Haberin Devamını Oku

Üniversiteler bilgi ve birikim üretiyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile  Karadeniz Teknik Üniversitesi işbirliğinde, Kamu –Üniversite ve Sanayi işbirliği (KÜSİ) Çalışma Grubu 12. Koordinasyon Toplantısı Trabzon’da yapıldı.

Haberin Devamını Oku

Türkiye toprakları dünya için önemli

Samsun Valisi Osman Kaymak, ‘Meyve Bahçeleri ve Tarım Alanları İçin Geliştirilen Japon Teknolojilerinin Karadeniz Bölgesi’ndeki Üreticilere Tarımsal Örgütler Aracılığıyla Yayılması’ adlı JICA projesinin kapanış törenine katıldı.

Haberin Devamını Oku

Ünye OSB'ye 5 milyon liralık kamu bedeli!

Ünye Organize Sanayi Bölgesi’nin kamulaştırma bedeli sorunu çözüldü.

Haberin Devamını Oku

Ordu Saadet Partisi adayı İdris Naim Şahin

Saadet Partisi’nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayının eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in olduğu bildirildi.

Haberin Devamını Oku

Şimşek; ''Uçuş sorununun önüne iki ilin siyasileri geçebilir''

OSB Başkan vekili Murat Şimşek;’’Dünyanın en prestijli havalimanına siyasilerimizden biraz ilgi bekliyoruz’’ diyerek Karadeniz Ekonomiye açıklama yaptı.

Haberin Devamını Oku

Rektörler ODÜ'de bir araya geldi

Doğu Karadeniz Bölgesi üniversitelerinin rektörleri Ordu Üniversitesi’ nde gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

Haberin Devamını Oku

OTSO'dan inşaat ve yapı sektörüne destek

’’Ordu İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektöründe İşbirliğinin ve İhracat Kapasitesinin Geliştirilmesi’’ UR-GE Projesinin ikinci aşaması olan Eğitim ve Danışmanlık Faaliyeti gerçekleştirildi.

Haberin Devamını Oku

‘’Ağaların beylerin değil halkın adamıyım’’

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu vatandaşlarla bir araya gelip sohbet edip, görüş ve önerileri dinledi.

Haberin Devamını Oku

Alıcılar için tam fırsat!

Ordu’da faaliyet gösteren REMAX Emlak Danışmanı Ali Çol, gayrimenkul değerlerinin devlet tarafından tespit edilmesinin reel fiyatları çok etkilemeyeceğini söyledi.

Haberin Devamını Oku

Karimex PRODEXPO fuarında

Fındık sektörünün köklü firmalarından Karimex firması 11-15 Şubat 2019 tarihleri arasında Rusya Federasyonu’nun başkenti Moskova’da düzenlenen Prodexpo Fuarı’na katıldı.

Haberin Devamını Oku

Piyasa fındık sıkıntısı çekiyor

Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Edip Sevinç, devletin elinde 75 bin ton fındık olduğunu, bunun piyasaya sürülmemesinin sektörde sıkıntı yarattığını söyledi.

Haberin Devamını Oku

Gelecek marka ve katma değerde

Durak Fındık A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Durak,Karadeniz Ekonomi Gazetesi’ne fındıkta sektörün yaşadığı en önemli sorunları dile getirdi.

Haberin Devamını Oku

Sahilyolu’nda bir numara

Bazı mekânlar geçmişleri ile anılır… Kimileri de geçmişten gelen lezzetleri yeni yerlerine taşırken hiç zorluk çekmezler.

Haberin Devamını Oku

ODÜ teknolojide ilerliyor

Ordu Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen “21. Akademik Bilişim Konferansı” sona erdi.

Haberin Devamını Oku

Üreticiye destek ödemesi

Gıdayı üretmenin teknolojiyi üretmekten daha önemli hale geleceğinin altını çizen Pakdemirli, 'Ben hep konuşmalarımda şunu söylüyorum; dünyayı doyuran ülke, dünyanın lideri olacak.' diye konuştu.

Haberin Devamını Oku

Samsun'da konut satışı azaldı

Samsun’da 2019 yılı Ocak ayı itibariyle toplam konut satışları bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 22,9 ve bir önceki aya göre yüzde 46 oranında azalarak bin 403 adet oldu.

Haberin Devamını Oku

​Aykut Gezmiş; ''Devlet konut denetimini yapamadı''

1981 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve geçtiğimiz günlerde 38. yılını kutlayan Gezmişler İnşaat’ın başındaki isim Aykut Gezmiş ile hem sektörün genel görüntüsünü hem de Giresun’da yaptıklarını konuştuk.

Haberin Devamını Oku

11,5 milyar dolarlık ihracat hacmi

2018 yılında 11,5 milyar dolar olarak gerçekleşen Elektrik-Elektronik sektör ihracatı Türkiye ihracatının yüzde 7’sini oluşturuyor.

Haberin Devamını Oku

200 milyon dolarlık fındık çürüdü

TMO elindeki 2017 ürünü kabuklu fındık stoğundan 10 bin tonunu Fiskobirlik’e vermeye başladı.

Haberin Devamını Oku

Piyasalar
Karadeniz Ekonomi
Gazetemiz
Dergimiz
Künye

Yönetim Yeri Adres

Karadeniz Ekonomi Yayıncılık Matbaa Ajans Gazetecilik Danışmanlık İnş. Tic. Ltd. Şti.
Selimiye Mah. Fatih Cad. bina: 27 daire: 3 Altınordu / ORDU

İmtiyaz Sahibi

Asel GÜRSOY

Genel Yayın Yönetmeni

Murat GÜRSOY

Yazı İşler Müdürü

Kemal ÇEKÜÇ

Dış Haberler Sorumlusu

Reşat GÜNGÖR

İletişim Numaraları

Telefon : 0 452 223 26 26
GSM : 0 532 725 12 20

İnternet İletişim

www.karadenizekonomi.com
info@karadenizekonomi.com

Takip'te Kalın Güncel Haberler İçin Abone Olun

Bültenimize Abone Olarak Güncel Haber ve Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.