Kapat

Hisarcıklıoğlu, ‘’ Ordu bizim artık ikinci şehrimizdir’’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Ordu ziyaretleri kapsamında Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

 Hisarcıklıoğlu, ‘’ Ordu bizim artık ikinci şehrimizdir’’

Ülkemizde çoğu iş adamına rol model olduğunuzun altını buradan bir kez daha çizmek isterim diyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, “ Sizleri bugün burada görmek bizim için bir kazançtır. Ordu’da şehircilik açısından yepyeni bir dönemi başlattık. Ordu tarım ve turizmin birleştiği bir şehirdir. Aynı zamanda Ordu, sanat ve estetiğin bir arada yaşadığı ender şehirlerimizden biridir. Kendisine özgü yapısı ve doğası ile Ordu tüm yatırımlara hazır bir şehirdir. Bugün sizin burada olmanız, bizim için bir fırsattır. Bunun altını özellikle çiziyorum. Ordu sizin ve ekibinizin ikinci şehridir” ifadelerini kullandı.

‘’Ordu altın çağını yaşayacak’’

Ordu çok şanslı bir şehir. Birincisi, bilgi ve tecrübesi ile sizin gibi değerli bir belediye başkanına sahip ikincisi ise bol oksijen ve fındığı olan bir şehir şeklinde konuşan TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, ‘’Bu iki neden Ordu’yu çok değerli yapıyor. Sayın Başkanımızın tecrübeleri ile Ordu altın çağını yaşayacaktır. Sizin de ifade ettiğiniz gibi Ordu bizim artık ikinci şehrimizdir. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi sanat galerisini ziyaret eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, TEKNOFEST’e katılan Dr. Mehmet Hilmi Güler Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin projelerini yakından inceleyerek, yapılan projelerle ilgili öğrencilerden bilgi aldı.

 

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?