Kapat

Tarkan Deniz’e ‘İş İnsanı Gümüş Kariyer Ödülü’

Tarkan Deniz, Türkiye’nin ilk ve tek protokol dergisi olan By Medya - Protokol Dergisi ve kamuoyu adına İş İnsanı Gümüş Kariyer Ödülü'ne layık görüldü.

 Tarkan Deniz’e ‘İş İnsanı Gümüş Kariyer Ödülü’

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Danışman ve Karadeniz Vakfı Meclis ve Yürütme Kurulu Üyesi Tarkan Deniz, "Sivil Toplum Yöneticisi olarak ülkemiz ve ülkeler arasında yapmış olduğu üstün başarılı çabadan dolayı Türkiye’nin ilk ve tek protokol dergisi olan By Medya - Protokol Dergisi ve kamuoyu adına İş İnsanı Gümüş Kariyer Ödülü'ne layık görüldü.

14 Eylül 2019 tarihinde Ankara Çankaya Bera Otel’de gerçekleşen ödül gecesinde; Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Meclis Eski Başkanvekili ve 24. Dönem Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, TBMM 27. Dönem Bilecik Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Selim Yağcı, T.C. Dışişleri Bakanlığı Büyükelçisi Ömer Faruk Doğan, T.C. Mersin Valisi Ali İhsan Su, T.C. Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin ve T.C. Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler'in de katılım sağladığı ödül programına siyaset, bürokrasi, diplomatik, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları, akademik, eğitim, sanat, spor, basın ve medya temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?