‘’Eski otogar gençlik merkezi olacak’’

 ‘’Eski otogar gençlik merkezi olacak’’

Başkan Güler,‘’Yeni otogar çalışmalarımız hızla devam ediyor. Eski otogarın olduğu yeri ise gençlik merkezi haline getireceğiz’’

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler Altaş TV’de yayınlanan “Ordu’yu Yönetenler” programının canlı yayın konuğu oldu. Göreve geldiği günden yana 300 milyon TL borç ödediklerini belirten Başkan Güler, ‘’Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı oluyor. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hem projelerimizi hayata geçiriyoruz hem de mevcut borçları ödüyoruz. Şuana kadar toplam 300 milyon TL borç ödedik. Biz güçlü bir belediyeyiz. Kaynaklarımız gayet sağlam. Mevcut kaynaklara yenilerini de ekleyerek ilimizi geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

‘’Ordu çekim merkezi haline gelecek’’

Yeni otogar ile ilin büyük bir çekim merkezi haline dönüşeceğini söyleyen Güler, ‘’Yeni otogar çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu çalışma tamamlandığı zaman otogarı buraya taşıyacağız. Eski otogarın olduğu yeri ise gençlik merkezi haline getireceğiz.  Bu ilimiz için güzel bir çalışma olacak. Büyük bir yer kazanıyoruz. Deniz kenarında bulunan otoparkı bu alana taşımak üzere etüt yapıyoruz. Otoparkın olduğu bu alana önümüzdeki günlerde çok güzel bir şekil vererek ilimiz büyük bir çekim merkezi haline gelecek” dedi.


Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?