Not Defteri
23/01/2019
Sosyal Medya Butonlar
Çarşamba / 16°C
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu
Perşembe / 16°C
Çok Bulutlu
Çok Bulutlu
Cuma / 18°C
Çok Bulutlu
Çok Bulutlu
Cumartesi / 16°C
Çok Bulutlu
Çok Bulutlu
ANASAYFA | KÜNYE | İLETİŞİM
Murat Gürsoy
murat@karadenizekonomi.com
Murat Gürsoy
Merkez Bankası Döviz Kurları
DolarYönerge
/
EuroYönerge
/
ara
Alanlar İnşaat

Ordu SMMMO'dan Dekan Özcürü'ye ziyaret

Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine Dekan Olarak Atanan ve Görevine Başlayan Prof. Dr. Gürol ÖZCÜRE’ye Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Ziyarete Oda Başkanı Bahadır BAŞ beraberinde, Oda Başkan Yardımcısı Ercan YURTTAŞ, Oda Sekreteri Mehmet Ender SÖNMEZ, Oda Saymanı Orhan Murat GÜR, Önceki Dönem Oda Başkan Yardımcıları Sezai KANTAR ve Haluk CİVANBAY katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Gürol ÖZCÜRE; ‘‘İktisadi İdari Bilimler Fakültesi olarak bizlere en yakın kurumlardan birisi de Ordu Mali Müşavirler Odasıdır. Bizim bir paydaşımızdır. Üniversite STK işbirliği ile önemli projeleri birlikte hazırlayacağız. Ordu Mali Müşavirler Odası ile ortaklaşa eğitim ve seminer faaliyetleri düzenleyeceğiz. Bunun yanında fakültemizde en kısa süre içerisinde Mali Müşavirler ve aday meslek mensuplarının da katılabileceği tezli yada tezsiz şekilde olacak işletme yüksek lisans programı için çalışmalar yapıyoruz. Kısa süre içerisinde bu konuda sonuç alacağımzı düşünüyorum. Bunun için gerekli çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ başta olmak üzere Yönetim Kuruluna yapmış oldukları nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Oda Başkanı Bahadır BAŞ; ‘‘ Öncelikle değerli hocama görevinde başarılar diliyorum. Kendisinin başarılı çalışmaları ile tanıyoruz. Ünye İİB Fakültesine dekan olarak atanmasını hem Ünye hem Üniversitemiz için bir şans olarak görüyorum. Üniversitenizin öğrencileri bizim gelecekteki meslek mensuplarımızı oluşturmaktadır. Ordu Mali Müşavirler Odası olarak her zaman İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi işbirliğiyle ortak projeler içerisinde olacağız. Uzun zamandır talebimiz olan yüksek lisans girişimleriniz için odamız ve üyelerimiz adına teşekkür ederim. Yeni görevinizde başarılar diliyorum .’’dedi.

Tarih : 10/01/2019


Etiketler : Ordu SMMMO,üniversite,ziyaret,dekan
Yazdır

Yorum Ekle

Piyasalar

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bir Portre
Birol Yılmaz Birol Yılmaz
Birol Yılmaz kimdir?
Şehir Plancısı
Çok Okunanlar
>> ​Turgay Topkaya ATATÜRK ‘FABRİKALAR KALEDİR’ DİYOR
>> Not Defteri
>> Tayyip Erdoğan 20 Ocak'ta Ordu'da
>> TİM 2019'u ihracatta ilk adım seferberliği ilan etti
>> Hilmi Güler sahaya inmeye hazırlanıyor
>> Yabancı turist sayısı artıyor
>> AK Parti Ordu listesi açıklandı
>> Üretim merkezi Samsun
>> Zihni Şahin'den suya yüzde 15 indirim!
>> Amaç tarım üretiminin katma değerini artırmak